Altany


Dobrze zaprojektowana i usytuowana altana, może sprawić, że w letnim sezonie będziemy w niej przebywać częściej niż w domu :) Do tego wszak celu jest stworzona – abyśmy mogli przebywać na świeżym powietrzu znacznie częściej.

 

Przede wszystkim chcemy polecić unikatowe altany, projektowane bezpośrednio pod dany ogród,  wykonań z najlepszych materiałów z największą pieczołowitością. Małe dzieła sztuki, których nie można zdobyć w żadnym supermarkecie. One sprawia, że będziecie mogli w pełni cieszyć się pięknem swojego ogrodu!

[zakres cenowy powyżej 35 000 PLN]

Altany unikatowe [wkrótce dostępne]

 

Mamy również do zaproponowania średnią półkę altan, wykonanych z bali cylindrowanych oraz w ciężkim szkielecie drewnianym. Przykrycie stanowić może strzecha, gont drewnianych czy nawet darń.

[zakres cenowy 15-35 000 PLN.]

 Altany klasyczne [wkrótce dostępne]

Dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na tego rodzaju ogrodową ekstrawagancję, mamy również linię produktów ekonomicznych, które jakością wciąż odstają od produktów marketowych.

[zakres cenowy do 15 000 PLN]

 Altany ekonomiczne [wkrótce dostępne]

 

Wykonujemy również konstrukcje z projektów nam powierzonych a także inne obiekty architektury ogrodowej typu wiaty garażowe.

Zapraszamy również do galerii, gdzie można obejrzeć wykonane przez nas altany